1° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. The bleu sky Masschelein Vic Masschelein Vic
2. Atout bambois De Rooze Gino  
3. Rabbi Jacob Staessens Christ  
4. Alfons Miglione Lievens Kevin  
5. Harry Decapmaker Antoon  
0. Be one love Dewulf Peter  
0. Uzco Vici Pattyn Frans  
D. Un de Plus Dewulf Peter  
       
  2° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Horizon de Lauzet Cuypers William Cuypers William
2. Diamant Slipper Lemahieu Paul  
3. Dax de Corta Staessens Brecht  
4. Fakir Pattyn Frans  
5. Quandar Staessens Brecht  
0. Onyx de Kerbiguet Pattyn Frans  
0. Raoul Masschelein Vic  
0. Vagabond de Corsy Vandeputte Herman  
       
  3° koers Monté koers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Big red Vancoillie Nico Vancoillie Margot
2. Ugo D'alameda Dewulf Peter  
3. Down under Vancoillie Nico  
4. Toulouse Geboors Kim  
5. Mojito Lievens Marnik  
D. Sirocco du Bougie Staessens Christ  
       
  4° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Sapristie Cuypers William Masschelein Vic
2. Tonic Deigers Geert  
3. Capitol Declerck Eric  
4. Trésor Pattyn Frans  
5. Riad D'ostal Staessens Christ  
0. Go fast Dewulf Peter  
0. Sire Declercq Frans  
0. Volf des Pernelles Gheerardyn Kevin  
       
  5° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Red adaire Vlaminck Patrick Vanpuyvelde Benito
2. Tabasco Masschelein Vic  
3. Brack Vansieleghem Fr.  
4. Defi du Loisir Declercq Frans  
5. Butterfly Gheerardyn Kevin  
D. Caruso Vansieleghem Fr.  
D. Castleton VS Cuypers William  
       
  6° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Rodeo Lievens Ronny Lievens Kevin
2. Usmin Dewilde Emanuel  
3. Valco de Kerbiguet Delaere Bram  
4. Tout feu Cuypers William  
5. Beethoven du Val Declercq Frans  
0. Blacky Lievens Marnik  
D. First eden Standaert Georges  
       
  6° koers Fondkoers 2400m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Tigre d'ore Lievens Ronny Lievens Ronny
2. Giant du Camarde Pattyn Frans  
3. Mosta Decapmaker Antoon  
4. Back Flip Roelandt  
5. Bazar Pattyn Jan  
0. Ubu Chouan Masschelein Vic  
0. Galophin du Corta De Rooze Gino  
D. Ali Declerck Eric  
D. Simb prestige Vandeputte Herman  
       
  Vrije drafkoers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Simb prestige Vandeputte Herman Phlypo Lander
2. Blacky Lievens Marnik  
3. Un de plus Dewulf Peter  
4. Usmin Dewilde Emanuel  
5. Butterfly Gheerardyn Kevin  
0. Brack Vansieleghem Fr.  
       

Back Flip
  1° koers Fondkoers 2400m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Giant du Camarde Pattyn Frans Pattyn Frans
2. Ugo D'alameda Dewulf Peter  
3. Harry Decapmaker Antoon  
4. Big red Vancoillie Nico  
5. Diamant Slipper Lemahieu Paul  
0. Galophin de Corta De Rooze Gino  
D. Simb Prestige Vandeputte Herman  
D. Tabasco Masschelein Vic  
       
  2° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Raoul Masschelein Vic Masschelein Vic
2. Mosta Decapmaker Antoon  
3. Vagabond de Corsy Vandeputte Herman  
4. Dax de Corta Staessens Brecht  
5. Tout feu Cuypers William  
0. First eden Standaert Georges  
0. Onyx de Kerbiguet Pattyn Frans  
       
  3° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Go fast Dewulf Peter Pattyn Jan
2. Uzco Vici Pattyn Frans  
3. Quandar Staessens Brecht  
4. Rabbi Jacob Staessens Christ  
5. Toulouse Geboors Kim  
0. Be one love Dewulf Peter  
D. Horizon de Lauzet Cuypers William  
       
  4° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Brack Vansieleghem Fr. Vansieleghem Fr.
2. Tabasco Masschelein Vic  
3. Sire Declercq Frans  
4. Eluna de quatro De Rooze Gino  
5. Red adaire Devlaminck Patrick  
0. Down under Vancoillie Nico  
D. Ali Declerck Eric  
       
  5° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Sapristie Cuypers William Masschelein Vic
2. Tigre d'ore Lievens Ronny  
3. Tonic Deigers Geert  
4. Riad D'ostal Staessens Christ  
5. Roelandt Wim    
0. Capitol Declercq Eric  
       
  6° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Sirocco de Bougie Staessens Christ Staessens Brecht
2. Beethoven du Val Declercq Frans  
3. Fakir Pattyn Frans  
4. Valco de Kerbiguet Delaere Bram  
5. Castleton VS Cuypers William  
0. Usmin Dewilde Emanuel  
D. Rodeo Lievens Ronny  
       
  7° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Volf des Pernelles Gheerardyn Kevin Gheerardyn Ivan
2. Trésor Pattyn Frans  
3. Alfons Miglione Lievens Kevin  
4. Black Jack Declercq Frans  
5. The bleu sky Masschelein Vic  
D. Un de Plus Dewulf Peter  
       

  1° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Blacky Lievens Marnik Lievens Marnik
2. Tango negro Masschelein Vic  
3. The bleu sky Masschelein Vic  
4. Sire Declercq Frans  
5. Down under Vancoillie Nico  
6. Brack Vansieleghem Fr.  
       
  2° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Sapristie Cuypers William Cuypers William
2. Back Flip Roelandt  
3. Harry Decapmaker Antoon  
4. Onyx de Kerbiguet Pattyn Frans  
5. Big red Vancoillie Nico  
6. Tigre d'ore Lievens Ronny  
       
  3° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Diamant Slipper Lemahieu Paul Lemahieu Paul
2. Alfons Miglione Lievens Kevin  
3. Tonic Deigers Geert  
4. Raoul Masschelein Vic  
5. Mojito Lievens Marnik  
6. Ubu Chouan Masschelein Vic  
       
  5° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Uzco Vici Pattyn Frans Delaere Bram
2. Down under Vancoillie Nico  
3. Castleton VS Cuypers William  
4. Tout feu Cuypers William  
5. Mosta Decapmaker Antoon  
6. Urban Eldge Pattyn Jan  
       
  4° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Toulouse Geboors Kim Geboors Kim
2. Diamant Slipper Lemahieu Paul  
3. Fakir Pattyn Frans  
4. Black Jack Declercq Frans  
5. Tabasco Masschelein Vic  
6. Rodeo Lievens Ronny  
       

       
  1° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Horizon de Lauzet Cuypers William Cuypers William
2. Vagabond de Corsy Vandeputte Herman  
3. Dax de Corta Staessens Brecht  
4. Tout feu Cuypers William  
5. First eden Standaert Georges  
0. Toulouse Geboors Kim  
D. Fakir Pattyn Frans  
       
  2° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Crack DC De Rooze Gino Vanderschueren J.
2. Usmin Dewilde Emanuel  
3. Black Jack Declercq Frans  
4. Bijoux ter Bremt Vlaminck Patrick  
5. Volf des Pernelles Gheerardyn Kevin  
0. The bleu sky Masschelein Vic  
D. Ali Declerck Eric  
D. Caruso Vansieleghem Fr.  
       
  3° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Capitol Declerck Eric Delaere Bram
2. Un de Plus Dewulf Peter  
3. Alfons Miglione Lievens Kevin  
4. Quandar Staessens Brecht  
5. Uzco Vici Pattyn Frans  
0. Onyx de Kerbiguet Pattyn Frans  
0. Rabbi Jacob Staessens Christ  
D. Go fast Dewulf Peter  
       
  4° koers Fondkoers 2400m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Giant du Camarde Pattyn Frans Pattyn Frans
2. Ugo D'alameda Dewulf Peter  
3. Harry Decapmaker Antoon  
4. Ubu Chouan Masschelein Vic  
5. Diamant Slipper Lemahieu Paul  
0. Brack Vansieleghem Fr.  
0. Mojito Lievens Marnik  
       
  5° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Tigre d'ore Lievens Ronny Lievens Ronny
2. Riad D'ostal Staessens Christ  
3. Tonic Deigers Geert  
4. Sapristie Cuypers William  
5. Back Flip Roelandt  
0. Be one love Dewulf Peter  
D. Atout bambois De Rooze Gino  
D. Trésor Pattyn Frans  
       
  6° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Raoul Masschelein Vic Masschelein Vic
2. Mosta Decapmaker Antoon  
3. Valco de Kerbiguet Delaere Bram  
4. Rodeo Lievens Ronny  
5. Sirocco de Bougie Staessens Christ  
0. Urban Eldge Pattyn Jan  
0. Castleton VS Cuypers William  
0. Blacky Lievens Marnik  
D. Tabasco Masschelein Vic  
       
  Vrije drafkoers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Blacky Lievens Marnik Lievens Marnik
2. Go fast Dewulf Peter  
3. Usmin Dewilde Emanuel  
4. ilana De Rooze Gino  
5. Caruso Vansieleghem Fr.  
0. Little John Declercq Frans