1° koers Speedkoers 1800m  
    NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
  1. Valco de Kerbiguet Delaere Bram Delaere Bram
  2. Usmin Dewilde Emanuel  
  3. Giant du Camarque Pattyn Frans  
  4. Blacky Lievens Marnik  
  5. Black Jack Declercq Frans  
  D. Ali Declerck Eric  
         
    2° koers Speedkoers 1800m  
    NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
  1. Tonic Deigers Geert Lievens Kevin
  2. Back Flip Roelandt Wim  
  3. Be one love Dewulf Peter  
  4. Riad D'ostal Staessens Christ  
  5. Trésor Pattyn Frans  
  D. Sapristie Cuypers William  
         
    3° koers Speedkoers 1800m  
    NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
  1. Un de Plus Dewulf Peter Lecluyse Giovanni
  2. Go fast Dewulf Peter  
  3. Onyx de Kerbiguet Pattyn Frans  
  4. Capitol Declerck Eric  
  5. Tout feu Cuypers William  
  0. Toulouse Geboors Kim  
  0. Mojito Lievens Marnik  
  0. Rabbi Jacob Staessens Christ  
         
    4° koers Speedkoers 1800m  
    NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
  1. Alfons Miglione Lievens Kevin Lievens Kevin
  2. Uzco Vici Pattyn Frans  
  3. Castleton VS Cuypers William  
  4. Fakir Pattyn Frans  
  5. Urban Eldge Pattyn Jan  
  0. Sirocco de Bougie Staessens Christ  
  D. Mosta Decapmaker Antoon  
         
    5° koers Fondkoers 2400m  
    NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
  1. Tigre d'ore Lievens Ronny Lievens Kevin
  2. Ubu Chouan Masschelein Vic  
  3. Harry Decapmaker Antoon  
  4. Ugo D'alameda Dewulf Peter  
  5. Diamant Slipper Lemahieu Paul  
  0. Simb Prestige Vandeputte Herman  
         
    6° koers Speedkoers 1800m  
    NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
  1. Horizon de Lauzet Cuypers William Pauwelijn Laurent
  2. First eden Standaert Georges  
  3. Raoul Masschelein Vic  
  4. Rodeo Lievens Ronny  
  5. Vagabond de Corsy Vandeputte Herman  
  0. Tabasco Masschelein Vic  
         
         

  1° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Vagabond de Corsy Vandeputte Herman Vandeputte Herman
2. Dax de Corta Staessens Brecht  
3. Alfons Miglione Lievens Kevin  
4. Tout feu Cuypers William  
5. Castleton VS Cuypers William  
D. Mosta Decapmaker Antoon  
D. Sirocco de Bougie Staessens Christ  
       
  2° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Tonic Deigers Geert Lievens Kevin
2. Uzco Vici Pattyn Frans  
3. Onyx de Kerbiguet Pattyn Frans  
4. Rabbi Jacob Staessens Christ  
5. Capitol Declerck Eric  
0. Urban Eldge Pattyn Jan  
0. Quandar Staessens Brecht  
       
  3° koers Fondkoers 2400m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Simb Prestige Vandeputte Herman Phlypo Lander
2. Harry Decapmaker Antoon  
3. Tigre d'ore Lievens Ronny  
4. Ugo D'alameda Dewulf Peter  
5. Ubu Chouan Masschelein Vic  
0. Valco de Kerbiguet Delaere Bram  
0. Beethoven du Val Declercq Frans  
0. Diamant Slipper Lemahieu Paul  
       
  4° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Fakir Pattyn Frans Pattyn Dries
2. Horizon de Lauzet Cuypers William  
3. Goldy Delaere Bram  
4. First eden Standaert Georges  
5. Rodeo Lievens Ronny  
0. Raoul Masschelein Vic  
0. Brack Vansieleghem Fr.  
0. Usmin Dewilde Emanuel  
       
  5° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Go fast Dewulf Peter Lecluyse Giovanni
2. Giant du Camarque Pattyn Frans  
3. Down Under Vancoillie Nico  
4. Tabasco Masschelein Vic  
5. Tango Negro Gheerardyn Kevin  
D. Caruso Vansieleghem Fr.  
D. Ali Declerck Eric  
       
  6° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Scott Deigers Geert Lievens Kevin
2. Riad D'ostal stal Staessens  
3. Be one love Dewulf Peter  
4. Back Flip Roelandt  
5. Trésor Pattyn Frans  
0. Un de Plus Dewulf Peter  
0. Sapristie Cuypers William  
       

         
    1° koers Speedkoers 1800m  
    NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
  1. Mosta Decapmaker Antoon Vandeputte Herman
  2. Rodeo Lievens Ronny  
  3. Raoul Masschelein Vic  
  4. Brack Vansieleghem Fr.  
  5. Pricken Masschelein Vic  
  0. Goldy Delaere Bram  
  D. Giant du Camarque Pattyn Frans  
         
    2° koers Fondkoers 2400m  
    NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
  1. Simb Prestige Vandeputte Herman Phlypo Lander
  2. Ugo D'alameda Dewulf Peter  
  3. Ubu Chouan Masschelein Vic  
  4. Beethoven du Val Declercq Frans  
  5. Tigre d'ore Lievens Ronny  
  D. Valco de Kerbiguet Delaere Bram  
         
    3° koers Speedkoers 1800m  
    NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
  1. First eden Standaert Georges Standaert Georges
  2. Tango Negro Gheerardyn Kevin  
  3. Down Under Vancoillie Nico  
  4. Caruso Vansieleghem Fr.  
  D. Ali Declerck Eric  
  D. Go fast Dewulf Peter  
         
    4° koers Speedkoers 1800m  
    NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
  1. Riad D'ostal stal Staessens Staessens Christ
  2. Sapristie Cuypers William  
  3. Un de Plus Dewulf Peter  
  4. Trésor Pattyn Frans  
  5. Onyx de Kerbiguet Pattyn Frans  
  0. Urban Eldge Pattyn Jan  
         
    5° koers Speedkoers 1800m  
    NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
  1. Capitol Declerck Eric Delaere Bram
  2. Uzco Vici Pattyn Frans  
  3. Alfons Miglione Lievens Kevin  
  4. Dax de Corta stal Staessens  
  5. Fakir Pattyn Frans  
  0. Horizon de Lauzet Cuypers William  
  0. Vagabond de Corsy Vandeputte Herman  
         
    6° koers Vrije montékoers  1800m
    NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
  1. Rabbi Jacob stal Staessens Pattyn Jan
  2. Be one love Dewulf Peter  
  3. Big Red Vancoillie Nico  
  4. Mojito Lievens Marnik  
  D. Happy prof Declercq Frans  
  D. Blacky Lievens Marnik  
         
    7° koers Speedkoers 1800m  
    NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
  1. Back Flip Roelandt Delaere Bram
  2. Toulouse Dewulf Peter  
  3. Quandar stal Staessens  
  4. Harry Decapmaker Antoon  
  5. Sirocco de Bougie stal Staessens  
  0. Tout feu Cuypers William  
  0. Castleton VS Cuypers William  
         
    8° koers Vrije koers  
    NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
  1. Blacky Lievens Marnik Lievens Marnik
  2. Simb Prestige Vandeputte Herman  
  3. Go fast Dewulf Peter  
  4. Giant du Camarque Pattyn Frans  
  5. Caruso Vansieleghem Fr.  
         

 

         
    1° koers Speedkoers 1800m  
    NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
  1. Vagabond de Corsy Vandeputte Herman Vandeputte H.
  2. Dax de Corta stal Staessens  
  3. Goldy Delaere Bram  
  4. Pricken Masschelein Vic  
  0. Rodeo Lievens Ronny  
  0. Mosta Decapmaker Antoon  
  D. Giant du Camarque Pattyn Frans  
         
    2° koers Speedkoers 1800m  
    NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
  1. Mojito Lievens Marnik Lievens Marnik
  2. Un de Plus Dewulf Peter  
  3. Toulouse Dewulf Peter  
  4. Back Flip Roelandt  
  5. Capitol Declerck Eric  
  0. Tiberius Declercq Frans  
  0. Castleton VS Cuypers William  
         
    3° koers Fondkoers 2400m  
    NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
  1. Ubu Chouan Masschelein Vic Pauwelijn Laurent
  2. Tigre d'ore Lievens Ronny  
  3. Ugo D'alameda Dewulf Peter  
  4. Beethoven du Val Declercq Frans  
  5. Diamant Slipper Lemahieu Paul  
  0. Simb Prestige Vandeputte Herman  
         
    4° koers Speedkoers 1800m  
    NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
  1. Happy prof Declercq Frans Lievens Marnik
  2. Valco de Kerbiguet Delaere Bram  
  3. Usmin Dewilde Emanuel  
  4. Down Under Vancoillie Nico  
  5. Ali Declerck Eric  
  0. First eden Standaert Georges  
  0. Tango Negro Gheerardyn Kevin  
         
    5° koers Speedkoers 1800m  
    NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
  1. Sapristie Cuypers William Lievens Marnik
  2. Scott Deigers Geert  
  3. Trésor Pattyn Frans  
  4. Riad D'ostal stal Staessens  
  5. Onyx de Kerbiguet Pattyn Frans  
  0. Harry Decapmaker Antoon  
  0. Tout feu Cuypers William  
         
    6° koers Vrije montékoers  1800m
    NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
  1. Big Red Geboors Kim Vancoillie Margot
  2. Be one love Dewulf Peter  
  3. Rabbi Jacob stal Staessens  
  4. Tonic Deigers Geert  
  5. Blacky Lievens Marnik  
         
    7° koers Speedkoers 1800m  
    NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER    
  1. Urban Eldge Pattyn Jan Pattyn Jan
  2. Sirocco de Bougie stal Staessens  
  3. Quandar stal Staessens  
  4. Horizon de Lauzet Cuypers William  
  5. Alfons Miglione Lievens Kevin  
  0. Brack Vansieleghem Fr.  
  0. Fakir Pattyn Frans  
  0. Uzco Vici Pattyn Frans