1° KOERS    
         
  1. Toulouse Dewulf Peter  
  2. Pricken Masschelein Vic  
  3. Alfons Miglione Lievens Kevin  
  4. Blacky Lievens Marnik  
  5. Fakir Pattyn Frans  
  6. Happy prof Declercq Frans  
         
    2° KOERS    
         
  1. Urban eldge Pattyn Jan  
  2. Down Under Vancoillie Nico  
  3. Brack Vansieleghem  
  4. Usmin Dewilde  
  5. Mojito Lievens Marnik  
  6. Tabasco Masschelein Vic  
         
    3° KOERS    
         
  1. Castleton VS Cuypers William  
  2. Diamant Slipper Lemahieu Paul  
  3. Blacky Lievens Marnik  
  4. Back flip Roelandt Wim  
  5. Scott Deigers Geert  
  6. Uzco Vici Pattyn Frans  
         
         
    4° KOERS    
         
  1. Tiberius Declercq Frans  
  2. Urban eldge Pattyn Jan  
  3. Goldy Delaere Bram  
  4. Be one love Dewulf Peter  
  5. Ubu Chouan Masschelein Vic  
  6. Rodeo Lievens Ronny  
         
    5° KOERS    
         
  1. Down Under Vancoillie Nico  
  2. Pricken Masschelein Vic  
  3. Beethoven du Val Declercq Frans  
  4. Mosta Decapmaker  
  5. Valco de Kerbiguet Delaere Bram  
  6. Tout feu Cuypers William  
         
    6° KOERS    
         
  1. Diamant Slipper Lemahieu Paul  
  2. Onyx de Kerbiguet Pattyn Frans  
  3. Sapristie Cuypers William  
  4. Mojito Lievens Marnik  
  5. Tigré Doré Lievens Ronny  
  6. Tonic Deigers Geert  
         
    FINALE    
         
  1. Toulouse Dewulf Peter  
  2. Castleton VS Cuypers William  
  3. Urban eldge Pattyn Jan  
  3. Diamant Slipper Lemahieu Paul  
  5. Tiberius Declercq Frans  
  6. Down Under Vancoillie Nico  
         
         

  1° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Be one love Dewulf Peter Lecluyse Giovanni
2. Fakir Pattyn Frans  
3. Blacky Lievens Marnik  
4. Dax de Corta stal Staessens  
5. Toulouse Dewulf Peter  
0. Goldy Delaere Bram  
0. Tiberius Declercq Frans  
       
  2° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Ali Declerck Eric Delaere Bram
1. Horizon de Lauzet Cuypers William Cuypers William
3. Usmin Dewilde Emanuel  
4. Tango Negro Gheerardyn Kevin  
5. Caruso Vansieleghem Fr.  
0. First eden Standaert Georges  
0. Happy prof Declercq Frans  
0. Down Under Vancoillie Nico  
       
  3° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Tout feu Cuypers William Cuypers William
2. Riad D'ostal stal Staessens  
3. Un de Plus Dewulf Peter  
4. Rabbi Jacob stal Staessens  
5. Capitol Declerck Eric  
0. Big Red Geboors Kim  
0. Uzco Vici Pattyn Frans  
       
  4° koers Fondkoers 2400m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Diamant Slipper Lemahieu Paul Lemahieu Paul
2. Tonic Deigers Geert  
3. Ugo D'alameda Dewulf Peter  
4. Tigre d'ore Lievens Ronny  
5. Brack Vansieleghem Fr.  
0. Beethoven du Val Declercq Frans  
0. Ubu Chouan Masschelein Vic  
0. Mojito Lievens Marnik  
       
  5° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Scott Deigers Geert Vandeputte Herman
2. Onyx de Kerbiguet Pattyn Frans  
3. Trésor Pattyn Frans  
4. Back Flip Roelandt  
5. Simb Prestige Vandeputte Herman  
0. Alfons Miglione Lievens Kevin  
0. Sapristie Cuypers William  
       
  6° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Quandar stal Staessens Staessens Brecht
2. Sirocco de Bougie stal Staessens  
3. Rodeo Lievens Ronny  
4. Giant du Camarque Pattyn Frans  
5. Vagabond de Corsy Vandeputte Herman  
0. Pricken Gheerardyn Kevin  
0. Urban Eldge Pattyn Jan  
       
  7° koers Veteranenkoers  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Un de Plus Dewulf Peter Standaert Georges
1. Tout feu Cuypers William Cuypers William
3. Ugo D'alameda Dewulf Peter Denoo Eric
       
  7° koers Vrije montékoers  1800m
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Be one love Dewulf Peter Lecluyse Giovanni
2. Big Red Geboors Kim Masschelein Vic
3. Simb Prestige Vandeputte Herman Phlypo Lander
4. Urban Eldge Pattyn Jan Vancoillie Margot
5. Mojito Lievens Marnik Lievens Michelle
       
       

           
           
    1° koers Speedkoers 1800m    
    NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER  
  1. Mojito Lievens Marnik Lievens Marnik  
  2. Onyx de Kerbiguet Pattyn Frans    
  3. Capitol Declerck Eric    
  4. Simb Prestige Vandeputte Herman    
  5. Be one love Dewulf Peter    
  0. Tout feu Cuypers William    
  0. Rabbi Jacob stal Staessens    
           
    2° koers Speedkoers 1800m    
    NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER  
  1. Un de Plus Dewulf Peter Lecluyse Giovanni  
  2. Castleton VS Cuypers William    
  3. Tiberius Declercq Frans    
  4. Raoul Masschelein Vic    
  5. Vagabond de Corsy Vandeputte Herman    
  0. Pricken Gheerardyn Kevin    
  D. Urban Eldge Pattyn Jan    
           
    3° koers Speedkoers 1800m    
    NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER  
  1. Trésor Pattyn Frans Pattyn Jan  
  2. Sapristie Cuypers William    
  3. Back Flip Roelandt    
  4. Alfons Miglione Lievens Kevin    
  5. Uzco Vici Pattyn Frans    
  0. Scott Deigers Geert    
  0. Big Red Geboors Kim    
           
    4° koers Speedkoers 1800m    
    NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER  
  1. Brack Vansieleghem Fr. Lievens Marnik  
  2. Goldy Delaere Bram    
  3. Giant du Camarque Pattyn Frans    
  4. Quandar stal Staessens    
  5. Tango Negro Gheerardyn Kevin    
  0. Horizon de Lauzet Cuypers William    
  0. Happy prof Declercq Frans    
           
    5° koers Speedkoers 1800m    
    NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER  
  1. Dax de Corta stal Staessens Staessens Brecht  
  2. Mosta Decapmaker Antoon    
  3. Rodeo Lievens Ronny    
  4. First eden Standaert Georges    
  5. Usmin Dewilde Emanuel    
  0. Down Under Vancoillie Nico    
  0. Ali Declerck Eric    
           
    6° koers Fondkoers 2400m    
    NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER  
  1. Ubu Chouan Masschelein Vic Masschelein Vic  
  2. Tigre d'ore Lievens Ronny    
  3. Beethoven du Val Declercq Frans    
  4. Tonic Deigers Geert    
  5. Ugo D'alameda Dewulf Peter    
  0. Caruso Vansieleghem Fr.    
  0. Tabasco Masschelein Vic    
  0. Diamant Slipper Lemahieu Paul    
           
    7° koers Speedkoers 1800m    
    NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER  
  1. Harry Decapmaker Antoon Vandeputte Herman  
  2. Riad D'ostal stal Staessens    
  3. Fakir Pattyn Frans    
  4. Blacky Lievens Marnik    
  5. Valco de Kerbiguet Delaere Bram    
  0. Toulouse Dewulf Peter    
  0. Sirocco de Bougie stal Staessens    
           
    7° koers Vrije montékoers  1800m  
    NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER  
  1. Rabbi Jacob stal Staessens Pattyn Jan  
  2. Be one love Dewulf Peter    
  3. Down under Vancoillie Nico    
  4. Urban Eldge Pattyn Jan    
  0. Happy prof Declercq Frans    
  0. Mojito Lievens Marnik    
  0. Simb Prestige Vandeputte Herman    
  0. Back Flip Roelandt    
           
           

           
    1° koers Speedkoers 1800m    
    NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER  
  1. Mojito Lievens Marnik Lievens Marnik  
  2. Valco de Kerbiguet Delaere Bram    
  3. Vagabond de Corsy Vandeputte Herman    
  4. Quandar stal Staessens    
  5. Raoul Masschelein Vic    
  0. Rodeo Lievens Ronny    
  0. First eden Standaert Georges    
  D. Mosta Decapmaker Antoon    
           
    2° koers Speedkoers 1800m    
    NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER  
  1. Scott Deigers Geert Vandeputte Herman  
  2. Sapristie Cuypers William    
  3. Big Red Geboors Kim    
  4. Capitol Declerck Eric    
  5. Rabbi Jacob stal Staessens    
  0. Tout feu Cuypers William    
  0. Trésor Pattyn Frans    
  0. Uzco Vici Pattyn Frans    
           
    3° koers Fondkoers 2400m    
    NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER  
  1. Ugo D'alameda Dewulf Peter Lecluyse Giovanni  
  2. Tigre d'ore Lievens Ronny    
  3. Beethoven du Val Declercq Frans    
  4. Ubu Chouan Masschelein Vic    
  5. Back Flip Roelandt    
  0. Tabasco Masschelein Vic    
  0. Caruso Vansieleghem Fr.    
  0. Diamant Slipper Lemahieu Paul    
           
    4° koers Speedkoers 1800m    
    NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER  
  1. Simb Prestige Vandeputte Herman Pattyn Jan  
  2. Be one love Dewulf Peter    
  3. Fakir Pattyn Frans    
  4. Un de Plus Dewulf Peter    
  5. Urban Eldge Pattyn Jan    
  0. Horizon de Lauzet Cuypers William    
  0. Castleton VS Cuypers William    
  D. Giant du Camarque Pattyn Frans    
           
    5° koers Speedkoers 1800m    
    NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER  
  1. Tonic Deigers Geert Pattyn Jan  
  2. Alfons Miglione Lievens Kevin    
  3. Onyx de Kerbiguet Pattyn Frans    
  4. Toulouse Dewulf Peter    
  5. Tiberius Declercq Frans    
  0. Harry Decapmaker Antoon    
  0. Riad D'ostal stal Staessens    
  0. Blacky Lievens Marnik    
           
    6° koers Speedkoers 1800m    
    NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER  
  1. Brack Vansieleghem Fr. Lievens Marnik  
  2. Sirocco de Bougie stal Staessens    
  3. Goldy Delaere Bram    
  4. Happy prof Declercq Frans    
  5. Ali Declerck Eric    
  0. Quentin Rose Declercq Frans    
  0. Dax de Corta stal Staessens    
  0. Pricken Gheerardyn Kevin    
  D. Uno Vancoillie Nico