1° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Tonic Deigers Geert Lievens Kevin
2. Urban Eldge Pattyn Jan  
3. Rodeo Lievens Ronny  
4. Quandar stal Staessens  
5. Goldy Delaere Bram  
D. Caruso Vansieleghem Fr.  
       
  2° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Trésor Pattyn Frans Pattyn Dries
2. Back Flip Roelandt  
3. Riad D'ostal stal Staessens  
4. Scott Deigers Geert  
5. Be one love Dewulf Peter  
0. Un de Plus Dewulf Peter  
D. Horizon de Lauzet Cuypers William  
       
  3° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Castleton VS Cuypers William Masschelein Vic
2. Sim Prestige Vandeputte Herman  
3. Ali Declerck Eric  
4. Brack Vansieleghem Fr.  
5. Sirocco de Bougie stal Staessens  
0. Quentin Rose Declercq Frans  
0. Pricken Gheerardyn Kevin  
D. Happy prof Declercq Frans  
       
  4° koers Fondkoers 2400m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Diamant Slipper Lemahieu Paul Lemahieu Paul
2. Ugo D'alameda Dewulf Peter  
3. Ubu Chouan Masschelein Vic  
4. Beethoven du Val Declercq Frans  
5. Tigre d'ore Lievens Ronny  
0. Tabasco Masschelein Vic  
       
  5° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Uzco Vici Pattyn Frans Pattyn Dries
2. Rabbi Jacob stal Staessens  
3. Sapristie Cuypers William  
4. Capitol Declerck Eric  
5. Alfons Miglione Lievens Kevin  
0. Onyx de Kerbiguet Pattyn Frans  
0. Tout feu Cuypers William  
       
  6° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Harry Decapmaker Antoon Lievens Kevin
2. Giant du Camarque Pattyn Frans  
3. Vagabond de Corsy Vandeputte Herman  
4. Uno Vancoillie Nico  
       
  7° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Big Red Geboors Kim Vancoillie Nico
2. Toulouse Dewulf Peter  
3. Tiberius Declercq Frans  
4. Fakir Pattyn Frans  
5. Raoul Masschelein Vic  
D. Mosta Decapmaker Antoon  
D. Valco de Kerbiguet Delaere Bram  
       
       
       
  1° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Blacky Lievens Marnik Lievens Marnik
2. Toulouse Dewulf Peter  
3. Quandar stal Staessens  
4. Usmin Dewilde Emanuel  
5. Quentin Rose Declercq Frans  
D. Poker Vansieleghem  Fr  
       
       
  2° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Valco de Kerbiguet Delaere Bram Delaere Bram
2. Urban Eldge Pattyn Jan  
3. Uno Vancoillie Nico  
4. Caruso Declercq Frans  
5. Sim Prestige Vandeputte Herman  
0. Ali Declerck Eric  
0. Vagabond de Corsy Vandeputte Herman  
       
       
  3° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Alfons Miglione Lievens Kevin Lievens Kevin
2. Uzco Vici Pattyn Frans  
3. Rabbi Jacob stal Staessens  
4. Tiberius Declercq Frans  
5. Horizon de Lauzet Cuypers William  
0. Beethoven du Val Declercq Frans  
0. Mosta Decapmaker Antoon  
       
       
  4° koers Fondkoers 2400m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Tigre d'ore Lievens Ronny Lievens Kevin
2. Diamant Slipper Lemahieu Paul  
3. Big Red Geboors Kim  
4. Onyx de Kerbiguet Pattyn Frans  
5. Brack Vansieleghem Fr.  
0. Ugo D'alameda Dewulf Peter  
       
       
  5° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Tout feu Cuypers William Cuypers William
2. Capitol Declerck Eric  
3. Sapristie Cuypers William  
4. Be one love Dewulf Peter  
5. Riad D'ostal stal Staessens  
0. Trésor Pattyn Frans  
       
       
  6° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Back Flip Roelandt Delaere Bram
2. Un de Plus Dewulf Peter  
3. Fakir Pattyn Frans  
4. Rodeo Lievens Ronny  
5. Dax de Corta stal Staessens  
0. Mojito Lievens Marnik  
0. Harry Decapmaker   
       
       
       
  1° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Mosta Decapmaker Antoon Lievens Kevin
2. Back Flip Roelandt  
3. Toulouse Dewulf Peter  
4. Poker Vansieleghem Fr.  
5. Ali Declerck Eric  
0. Vagabond de Corsy Vandeputte Herman  
       
       
  2° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Be one love Dewulf Peter Lecluyse Giovanni
2. Raoul Masschelein Vic  
3. Goldy Delaere Bram  
4. Dax de Corta stal Staessens  
5. Uno Vancoillie Nico  
0. Castleton Cuypers William  
0. Urban Eldge Pattyn Jan  
       
       
  3° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Tout feu Cuypers William Masschelein Vic
2. Tiberius Declercq Frans  
3. Alfons Miglione Lievens Kevin  
4. Un de Plus Dewulf Peter  
5. Quandar stal Staessens  
0. Tonic Deigers Geert  
0. Tabasco Masschelein Vic  
       
       
  4° koers Fondkoers 2400m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Tigre d'ore Lievens Ronny Lievens Kevin
2. Ugo D'alameda Dewulf Peter  
3. Big Red Geboors Kim  
4. Ubu Chouan Masschelein Vic  
5. Valco de Kerbiguet Delaere Bram  
0. Brack Vansieleghem Fr.  
0. Riad D'ostal stal Staessens  
       
       
  5° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Sapristie Cuypers William Masschelein Vic
2. Capitol Declerck Eric  
3. Rabbi Jacob stal Staessens  
4. Beethoven du Val Declercq Frans  
5. Harry Decapmaker   
0. Rodeo Lievens Ronny  
0. Horizon de Lauzet Cuypers William