Inrichters:

Dvv-Torhout 

   
       
  1° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Rabbi Jacob stal Staessens Staessens Christ
2. Mojito Lievens Marnik  
3. Dax de Corta stal Staessens  
4. Castleton Cuypers William  
5. Mosta Decapmaker Antoon  
D. Ali Declerck Eric  
D. Big Red Geboors Kim  
       
       
  2° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Rodeo Lievens Ronny Lievens Ronny
2. Tonic Deigers Geert  
3. Be one love Dewulf Peter  
4. Blacky Lievens Marnik  
5. Beethoven du Val Declercq Frans  
0. Goldy Delaere Bram  
0. Diamant Slipper Lemahieu Paul  
0. Ubu Chouan Masschelein Vic  
       
       
  3° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Riad D'ostal stal Staessens Staessens Christ
2. Tiberius Declercq Frans  
3. Toulouse Dewulf Peter  
4. Capitol Declerck Eric  
5. Tout feu Cuypers William  
0. Quandar stal Staessens  
0. Raoul Masschelein Vic  
       
       
  4° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Horizon du Lauzet Declercq Frans Dedene Kevin
2. Alfons Miglione Lievens Kevin  
3. Harry Decapmaker   
4. Ugo Dewulf Peter  
5. Back Flip Roelandt  
0. Uno Vancoillie Nico  
0. Valco de Kerbiguet Delaere Bram  
D. Tabasco Masschelein Vic  
       
       
  5° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Sapristie Cuypers William Masschelein Vic
2. Tigre d'ore Lievens Ronny  
3. Un de Plus Dewulf Peter  
4. Uzco Vici Pattyn Frans  
5. Urban Eldge Pattyn Jan  
0. Giant du Camarde Pattyn Frans  
0. Quentin Rose Declercq Frans  
       
 

Inrichters:

Dvv-Torhout 

   
       
  1° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Capitol Declerck Eric Delaere Bram
2. Fakir Pattyn Frans  
3. Tonic Deigers Geert  
4. Valco de Kerbiguet Delaere Bram  
5. Castleton Cuypers William  
0. Cesar Dewulf Peter  
0. Dax de Corta stal Staessens  
0. Uno Vancoillie Nico  
       
       
  2° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Harry Decapmaker  Vandeputte Herman
2. Onyx de Kerbiguet Pattyn Frans  
3. Rabbi Jacob stal Staessens  
4. Goldy Delaere Bram  
5. Tabasco Masschelein Vic  
0. First eden Standaert Georges  
0. Tout feu Cuypers William  
D. Big Red Geboors Kim  
       
       
  3° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Scott Deigers Geert  Lievens Kevin
2. Un de Plus Dewulf Peter  
3. Quandar stal Staessens  
4. Diamant Slipper Lemahieu Paul  
5. Quentin Rose Declercq Frans  
0. Ali Declerck Eric  
0. Poker Vansieleghem Fr  
D. Raoul Masschelein Vic  
       
       
  4° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Trésor Pattyn Frans Pattyn Dries
2. Riad D'ostal stal Staessens  
3. Be one love Dewulf Peter  
4. Alfons Miglione Lievens Kevin  
5. Mosta Decapmaker Antoon  
D. Viko de Mai Declercq Frans  
D. Sapristie Cuypers William  
       
       
  5° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Uzco Vici Pattyn Frans Pattyn Dries
2. Tigre d'ore Lievens Ronny  
3. Urban Eldge Pattyn Jan  
4. Mojito Lievens Marnik  
5. Tiberius Declercq Frans  
0. Tango de Negro Masschelein Vic  
D. Brack Vansieleghem Fr  
D. Back Flip Roelandt  
       
       
  6° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Horizon du Lauzet Declercq Frans Dedene Kevin
2. Ubu Chouan Masschelein Vic  
3. Blacky Lievens Marnik  
4. Usmin Dewilde Emanuel  
5. Ugo Dewulf Peter  
0. Rodeo Lievens Ronny  
D. Giant du Camarde Pattyn Frans  
       
       
       
       
       
       
       
 

Inrichters:

Dvv-Torhout 

   
       
  1° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Beethoven du Val Declercq Frans Declercq Stijn
2. Big Red Geboors Kim  
3. Dax de Corta stal Staessens  
4. Tonic Deigers Geert  
0. Tango Masschelein Vic  
0. Uno Vancoillie Nico  
0. Fakir Pattyn Frans  
D. Ali Declerck Eric  
       
       
  2° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Onyx de Kerbiguet Pattyn Frans Pattyn Frans
2. Raoul Masschelein Vic  
3. Rabbi Jacob stal Staessens  
4. Mosta Decapmaker Antoon  
0. Valco de Kerbiguet Delaere Bram  
0. Cerise Sunshine Gheerardyn Ivan  
0. Usmin Dewilde Emanuel  
0. Vive de Mai Declercq Frans  
       
       
  3° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Ubu Chouan Masschelein Vic Masschelein Vic
2. Quandar stal Staessens  
3. Diamant Slipper Lemahieu Paul  
4. Alfons Miglione Lievens Kevin  
0. Haccy Neyrinck D.  
0. Tiberius Declercq Frans  
0. Ugo Dewulf Peter  
       
       
  4° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Riad D'ostal stal Staessens Staessens Christ
2. Uzco Vici Pattyn Frans  
3. Horizon du Lauzet Declercq Frans  
4. Castleton Cuypers William  
0. Brack Vansieleghem Fr.  
0. Cesar Dewulf Peter  
0. First eden Standaert Georges  
D. Rodeo Lievens Ronny  
       
       
  5° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Sapristie Cuypers William Masschelein Vic
2. Tigre d'ore Lievens Ronny  
3. Trésor Pattyn Frans  
4. Un de Plus Dewulf Peter  
0. Goldy Delaere Bram  
0. Utop de Hasty Decapmaker Antoon  
0. Mojito Lievens Marnik  
0. Capitol Declerck Eric  
       
       
  6° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Tabasco Masschelein Vic Pauwelijn Laurent
2. Tout feu Cuypers William  
3. Scott Deigers Geert  
4. Be one love Dewulf Peter  
0. Urban Eldge Pattyn Jan  
0. Blacky Lievens Marnik  
0. Giant de Camarque Pattyn Frans