1° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Harry Decapmaker Antoon Vandeputte Herman
2. Rabbi Jacob Staessens Christ  
3. Fakir Pattyn Frans  
4. Butterfly Declercq Frans  
5. Valco de Kerbiguet Delaere Bram  
0. Uzco Vici Pattyn Frans  
D. Go fast Dewulf Peter  
       
  2° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Blacky  Lievens Marnik Lievens Marnik
2. Beethoven du Val Declercq Frans  
3. Tango negro Masschelein Vic  
4. Castleton VS Cuypers William  
5. Tabasco Masschelein Vic  
D. Galophin du Corta De Rooze Gino  
D. Ali Declerck Eric  
       
  3° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Tout feu Cuypers William  
2. Mojito Lievens Marnik  
3. First eden Standaert Georges  
4. Dax de Corta Staessens Brecht  
5. Usmin Dewilde Emanuel  
0. Sirocco du Bougie Staessens Christ  
0. Down Under Vancoillie Nico  
0. Vilto Masschelein Vic  
       
  4° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Horizon de Lauzet Cuypers William  
2. Sapristie Cuypers William  
3. Tonic Deigers Geert  
4. Un de plus Dewulf Peter  
5. Back Flip Roelandt  
0. Onyx de Kerbiguet Pattyn Frans  
0. Bingo magic De Rooze Gino  
       
  5° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Raoul Masschelein Vic  
2. Atout bambois De Rooze Gino  
3. Capitol Declerck Eric  
4. Be one love Dewulf Peter  
5. Simb prestige Vandeputte Herman  
0. Alfons Miglione Lievens Kevin  
0. Diamant Slipper Lemahieu Paul  
       
  6° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Mosta Decapmaker Antoon Vandeputte Herman
2. Crack DC De Rooze Gino  
3. The bleu sky Masschelein Vic  
4. Riad D'ostal Staessens Christ  
5. Un de Goupilliere Declercq Frans  
0. Red Adaire Vlaminck Patrick  
0. Trésor Pattyn Frans  
0. Ugo D'alameda Dewulf Peter  
       
  7° koers Fondkoers 2400m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Tigre d'ore Lievens Ronny Lievens Ronny
2. Dalton Jack De Rooze Gino  
3. Rodeo Lievens Ronny  
4. Vas y voir Staessens Brecht  
5. Giant du Camarde Pattyn Frans  
0. Caruso Vansieleghem Fr.  
       

  1° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Down Under Vancoillie Nico Vancoillie Nico
2. Blacky  Lievens Marnik  
3. Tango negro Masschelein Vic  
4. Vas y voir Staessens Brecht  
5. Bingo magic De Rooze Gino  
0. Ali Declerck Eric  
0. Galophin du Corta De Rooze Gino  
0. Caruso Vansieleghem Fr.  
D. Beverly nine De Rooze Gino  
       
  2° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Onyx de Kerbiguet Pattyn Frans Pattyn Frans
2. Back Flip Roelandt  
3. Trésor Pattyn Frans  
4. Un de Goupilliere Declercq Frans  
5. The bleu sky Masschelein Vic  
0. Red Adaire Vlaminck Patrick  
0. Ugo D'alameda Dewulf Peter  
D. Riad D'ostal Staessens Christ  
       
  3° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Fakir Pattyn Frans Pattyn Dries
2. Mojito Lievens Marnik  
3. Castleton VS Cuypers William  
4. Beethoven du Val Declercq Frans  
4. Usmin Dewilde Emanuel  
0. Sirocco du Bougie Staessens Christ  
0. First eden Standaert Georges  
D. Tabasco Masschelein Vic  
       
  4° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Rodeo Lievens Ronny Lievens Kevin
2. Be one love Dewulf Peter  
3. Simb prestige Vandeputte Herman  
4. Uzco Vici Pattyn Frans  
5. Go fast Dewulf Peter  
0. Tout feu Cuypers William  
0. Harry Decapmaker Antoon  
D. Valco de Kerbiguet Delaere Bram  
       
  5° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Un de plus Dewulf Peter Lecluyse Giovanni
2. Tigre d'ore Lievens Ronny  
3. Horizon de Lauzet Cuypers William  
4. Tonic Deigers Geert  
5. Giant du Camarde Pattyn Frans  
0. Crack DC De Rooze Gino  
0. Dalton Jack De Rooze Gino  
0. Sapristie Cuypers William  
       
  6° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Mosta Decapmaker Antoon Vandeputte Herman
2. Capitol Declerck Eric  
3. Raoul Masschelein Vic  
4. Alfons Miglione Lievens Kevin  
5. Butterfly Declercq Frans  
0. Rabbi Jacob Staessens Christ  
0. Atout bambois De Rooze Gino  
0. Diamant Slipper Lemahieu Paul  
       

  1° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Tout feu Cuypers William  
2. Usmin Dewilde Emanuel  
3. Mojito Lievens Marnik  
4. Castleton VS Cuypers William  
5. Tango negro Masschelein Vic  
0. Beethoven du Val Declercq Frans  
0. Sirocco du Bougie Staessens Christ  
0. Dax de Corta Staessens Brecht  
       
  2° koers Montekoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Big red Vancoillie Nico Vancoillie Margot
2. Ugo D'alameda Dewulf Peter  
D. Brack Vansieleghem Fr.  
D. Toulouse Geboors Kim  
D. Simb prestige Vandeputte Herman  
D. Riad D'ostal Staessens Christ  
       
  3° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. First eden Standaert Georges Vermeersch Arno
2. Tabasco Masschelein Vic  
3. Caruso Vansieleghem Fr.  
D. Ali Declerck Eric  
D. Galophin du Corta De Rooze Gino  
D. Vilto Masschelein Vic  
       
  4° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Horizon de Lauzet Cuypers William  
2. Un de plus Dewulf Peter  
3. Tonic Deigers Geert  
4. Trésor Pattyn Frans  
5. Sapristie Cuypers William  
0. Un de Goupilliere Declercq Frans  
0. Red Adaire Vlaminck Patrick  
0. Crack DC De Rooze Gino  
       
  5° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Onyx de Kerbiguet Pattyn Frans Pattyn Frans
2. Diamant Slipper Lemahieu Paul  
3. The bleu sky Masschelein Vic  
4. Back Flip Roelandt  
5. Alfons Miglione Lievens Kevin  
0. Go fast Dewulf Peter  
0. Butterfly Declercq Frans  
0. Capitol Declerck Eric  
       
  6° koers Fondkoers 2400m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Giant du Camarde Pattyn Frans Pattyn Frans
2. Tigre d'ore Lievens Ronny  
3. Dalton Jack De Rooze Gino  
4. Blacky  Lievens Marnik  
D. Raoul Masschelein Vic  
D. Mosta Decapmaker Antoon  
       
  7° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Valco de Kerbiguet Delaere Bram Delaere Bram
2. Rabbi Jacob Staessens Christ  
3. Be one love Dewulf Peter  
4. Harry Decapmaker Antoon  
5. Uzco Vici Pattyn Frans  
0. Fakir Pattyn Frans  
0. Rodeo Lievens Ronny  
       
  8° koers Vrije koers  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Crack DC De Rooze Gino Vanhoutte Kurt
2. Simb prestige Vandeputte Herman  
3. Raoul Masschelein Vic  
4. First eden Standaert Georges  
0. Beethoven du Val Declercq Frans  
0. Riad D'ostal Staessens Christ
0. Caruso Vansieleghem Fr.  
       

  1° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Fakir Pattyn Frans Pattyn Dries
2. Valco de Kerbiguet Delaere Bram  
3. Sirocco du Bougie Staessens Christ  
4. Castleton VS Cuypers William  
D. Tout feu Cuypers William  
D. Urban Eldge Pattyn Jan  
D. Brack Vansieleghem Fr.  
       
  2° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Un de Plus Dewulf Peter Lecluse Giovanni
2. Raoul Masschelein Vic  
3. The bleu sky Masschelein Vic  
4. Rabbi Jacob Staessens Christ  
5. Capitol Declerck Eric  
0. Uzco Vici Pattyn Frans  
0. Go fast Dewulf Peter  
0. Atout bambois De Rooze Gino  
       
  3° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Horizon de Lauzet Cuypers William Cuypers William
2. Crack DC De Rooze Gino  
3. Back Flip Roelandt  
4. Trésor Pattyn Frans  
5. Riad D'ostal Staessens Christ  
0. Un de Goupilliere Declercq Frans  
0. Red Adaire Vlaminck Patrick  
0. Tonic Deigers Geert  
       
  4° koers Fondkoers 2400m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Giant du Camarde Pattyn Frans Pattyn Frans
2. Mosta Decapmaker Antoon  
3. Tigre d'ore Lievens Ronny  
4. Dalton Jack De Rooze Gino  
5. Ugo D'alameda Dewulf Peter  
0. Volf des Pernelles Gheerardyn Kevin  
0. Sapristie Cuypers William  
       
  5° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Ali Declerck Eric Delaere Bram
2. Galophin du Corta De Rooze Gino  
3. First eden Standaert Georges  
4. Butterfly Declercq Frans  
5. Caruso Vansieleghem Fr.  
D. Tabasco Masschelein Vic  
D. Speed monster love Vanhoutte Kurt  
       
  6° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Simb prestige Vandeputte Herman Phlypo Lander
2. Onyx de Kerbiguet Pattyn Frans  
3. Harry Decapmaker Antoon  
4. Rodeo Lievens Ronny  
5. Be one love Dewulf Peter  
0. Usmin Dewilde Emanuel  
0. Vagabond de Corsy Vandeputte Herman  
0. Dax de Corta Staessens Brecht  

 

 

 

 

 


  1° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Ali Declerck Eric Delaere Bram
2. Castleton VS Cuypers William  
3. Un de Goupilliere Declercq Frans  
4. Tabasco Masschelein Vic  
5. Urban Eldge Pattyn Jan  
D. Caruso Vansieleghem Fr.  
D. Galophin du Corta De Rooze Gino  
D. First eden Standaert Georges  
       
  2° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Horizon de Lauzet Cuypers William Cuypers William
2. Un de Plus Dewulf Peter  
3. Back Flip Roelandt  
4. Atout bambois De Rooze Gino  
5. Uzco Vici Pattyn Frans  
0. Alfons Miglione Lievens Kevin  
0. Go fast Dewulf Peter  
0. Sire Declercq Frans  
       
  3° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Raoul Masschelein Vic Masschelein Vic
2. Rodeo Lievens Ronny  
3. Diamant Slipper Lemahieu Paul  
4. Rabbi Jacob Staessens Christ  
5. Be one love Dewulf Peter  
0. Vagabond de Corsy Vandeputte Herman  
0. Dax de Corta Staessens Brecht  
0. Harry Decapmaker Antoon  
       
  4° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Onyx de Kerbiguet Pattyn Frans Pattyn Frans
2. Usmin Dewilde Emanuel  
3. Valco de Kerbiguet Delaere Bram  
4. Tout feu Cuypers William  
5. Beethoven du Val Declercq Frans  
0. Blacky Lievens Marnik  
0. Fakir Pattyn Frans  
0. Sirocco du Bougie Staessens Christ  
       
  5° koers Fondkoers 2400m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Tigre d'ore Lievens Ronny Lievens Ronny
2. Mosta Decapmaker Antoon  
3. Ugo D'alameda Dewulf Peter  
4. Dalton Jack De Rooze Gino  
D. Ubu Chouan Masschelein Vic  
D. Giant du Camarde Pattyn Frans  
       
  6° koers Monté koers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Riad D'ostal Staessens Christ Pattyn Jan
2. Down under Vancoillie Nico  
3. Toulouse Geboors Kim  
4. Mojito Lievens Marnik  
5. Brack Vansieleghem Fr.  
D. Big red Vancoillie Nico  
       
  7° koers Speedkoers 1800m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR DRIVER
1. Tonic Deigers Geert Lievens Kevin
2. Bazar Pattyn Jan  
3. Sapristie Cuypers William  
4. Trésor Pattyn Frans  
5. Red Adaire Vlaminck Patrick  
0. Capitol Declerck Eric  
0. Volf des Pernelles Gheerardyn Kevin  
0. Crack DC De Rooze Gino  
       
  8° koers Superspeed 1200m  
  NAAM DRAVER NAAM EIGENAAR Beroepsdrivers
1. The bleu sky Masschelein Vic Masschelein Vic
2. Usmin Dewilde Emanuel  
3. Blacky Lievens Marnik  
4. Castleton VS Cuypers William  
5. Toulouse Geboors Kim